غریبه ی آنسوی شیشه

سلام غریبه

امروز چطوری؟ هوای دنیا آن حوالی همچنان زیباست؟

می دانی چقدر شبیه من نیستی؟ اصلا تا به حال فکر کرده ای چقدر با من تفاوت داری؟ من اما حس می کنم گاهی نیمه ی متقارن من می شوی. از آن نیمه ها که با یک خط تقارن از هم جدا می شوند و کافیست کاغذ را تا کنی تا درست برهم منطبق شوند. کاش این همه درکت نمی کردم از پشت این شیشه های همیشگی. کاش در قید تو و غریبه های آن بیرون نبودم. تا به حال حس کرده ای که منی که کنارت نشسته ام با همه ی  شیشه پیچ بودنم دنیای آن بیرون را درک می کنم؟ دلم می خواست می دانستم از پشت این آکواریم سرتاسری چه شکلی به نظرت می آیم. دنیای حباب باران این تو با همه ی سردی هایش موجودات خونگرمی می پروراند، تو اما هرگز دست دراز نمی کنی برای امتحان دما، تو چشمانت را باور می کنی، و باور تا عمق وجودت رخنه می کند. سلام غریبه. من حتی اسمت را نمی دانم، اما امروز دلم بدجوری برایت تنگ شده بود. انقدر که تمام نوشته های دم دستی را برای پیدا کردنت زیر و رو کردم. تو هر روز رنگ عوض می کنی یا این منم که هر روز شیشه های رنگی به تن می دوزم؟ فکر می کردم حرف های زیادی برای گفتن با تو دارم، حالا اما می بینم که تنها می خواهم این جا بنشینم، در این "خیلی دور"، دست هایم را بزنم زیر چانه ام، تو هر روزت را زندگی کنی و من از پشت شیشه های واقعی تماشایت کنم.

همین

پی نوشت: فکر می کنم هوا آن سوی شیشه بدجور گرم و سرد می شود که شما مردم سرزمین غریبه ها این طور به هم می چسبید و از هم فرار می کنید.

 

/ 18 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غریبه

سلام سلام

غیرمنتظره

حدیث حدیث من عاشق این نوشته تم.

غیرمنتظره

"تو اما هرگز دست دراز نمی کنی برای امتحان دما، تو چشمانت را باور می کنی، و باور تا عمق وجودت رخنه می کند." "حالا اما می بینم که تنها می خواهم این جا بنشینم، در این "خیلی دور"، دست هایم را بزنم زیر چانه ام، تو هر روزت را زندگی کنی و من از پشت شیشه های واقعی تماشایت کنم."

غیرمنتظره

" "حالا اما می بینم که تنها می خواهم این جا بنشینم، در این "خیلی دور"، دست هایم را بزنم زیر چانه ام، تو هر روزت را زندگی کنی و من از پشت شیشه های واقعی تماشایت کنم."" هـــــــــعــــــــــــی!

غیرمنتظره

ها ها ! مطلبت را سنجاق کردی ام به پیوندهای روزانه

anonymous

آدم با خوندن این پستت انقدر ذوق می کنه که "سنجاق کردی ان به پیوندهای روزانه" هم جوابگو نیست!

anonymous

آدم با این پستت انقدر ذوق می کنه که حتی "سنجاق کردی ان به پیوندهای روزانه" هم جوابگو نیست!

anonymous

نظرمو نشون نداد فکر کردم حالیش نشده دوباره فرستادم[نیشخند]

anonymous

"همه ی ژست ها" ی داستانو می گی؟

بانوی ماه

سرزمین غریبه ها ... نوشت ات را دوست دارم غریبانه نیست...سطر سطرش طعم آشنایی دارد..اگه شما هم مایل بودید خوشحال میشم تبادل لینک داشته باشیم...هرچند نوشته های ما ب پای حرفهای شما نمی رسد ...